ALIŞVERİŞ YAPMADAN EVVEL OKUYUNUZ

Değerli Zarif Hanımlar,

Bu alışveriş sitesi sizin alışverişlerinizden maksimum keyif alabilmeniz için yapılmıştır. Çok değişik ürünleri çok cazip fiyatlarla sizlere sunma yarışı içindeyiz.

Edirne'den Van'a Kadar Güzel Türkiyemizin bütün güzel ve zarif hanımlarına yüksek kalitede ki ürünleri indirimli fiyatlarla sunmak, sizlerden ilgi görmek bizleri daha çok çalışma konusunda motive etmektedir.

Değişik kategorilerde çeşit yapmak, bunu uygun fiyatlarda satmak ve aynı zamanda stoklu calışmak takdir edersiniz ki oldukça zordur.

Yukarıda bahsettiğimiz konular haricinde ayrıca sitemiz uzerinden alısveriş yaparken bilmenizi istedigimiz bazı hususlar bulunmaktadır:

Çok çeşit sundugumuz için sundugumuz için çeşitli ürünlerin stokları azdır.

Gördüğünüz ürünü almayı düşünürken aynı anda bir başka müşterimiz sizin beğendiğiniz ve de stogu az olan ürünü birden fazla satın alıp o ürüne ait stogumuzu sıfırlayabilmektedir. Bu yüzden begendiğiniz ürünü 1 veya 2 saat sonra stokta bulamama durumu ortaya çıkabilir. Bu yüzden beğendiğiniz ürünü hemen alıp alışveriş sepetinize ekleyip, ödeme yapmanızı önemle tavsiye ederiz.

Oldu ki siz alısveriş yaparken birisi sizden evvel bir ürünü alıp ürünün kritik stogu varken stogu bitirdi. O durumda o urunu satın alamazsınız. Ama yine de siteden seçmiş oldğunuz ve stok durumu müsait olan diğer urunleri satın alabilirsiniz. Yine de o alamadığınız ürünü (stok bitmesi nedeniyle alamadı-ğınız ürünü) ısrarla almak isterseniz bizimle musterihizmetleri@zarifkadinlar.com mail adresimizden bize ulasın ve stogu bitmis ama yinede almak istediginiz urunu ve almak istediğiniz sipariş miktarını bize bildirin bizde bir hafta icinde size aynı urunu tedarikçimizden temin etmeye çalışalım.

Kısaca erken sipariş veren ürüne ilk ulaşıp sepetine atıp ödeme yapan değerli müşterilerimiz çok uygun fiyatlı ürünümüze ilk ulaşan (stok durumumuza göre son ulaşan) olacaktır.

Ürün iadeleri için şartlarımız konusunda ise bilmenizi isteriz ki:

    1. paketi açılmadan kısacası size geldigi gibi durumda olan (paketi açılmamıs, tene temas etmemiş, yırtılmamış lekelenmemis, genişleyip ürünün şekli bozulmamış tekstil ürünleri) ve bunun gibi her türlü ürünü ürünün size ulaşmasından itibaren 7 gün içinde ambalajlı bir şekilde, kargo sevk irsaliyesi ve faturasıyla iade edebilirsiniz. Ürün iade edilmeden evvel musterihizmetleri@zarifkadinlarlar.com adresine mail atmanız gerekmektedir.
    2. Özel tasarım ürünler tasarım ürünü olması nedeniyle hic bir sekilde iadesi yoktur. Ancak müşteri memnuniyeti acısından musteri bu tarz özel tasarım ürünlerinde değişim yapma hakkına sahiptir. Değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir. Müşteri isterse aynı degerde baska bir ürünle değişim yapabilir.

Bireysel iade islemlerinde faturasız iade işlemi gerçekleşememektedir. Faturasız hiç bir sekilde işlem yapılamaz.

Ürün kurumsal olarak alındıysa yani ürün bir şirkete faturalandıysa ürünü alan şirketin zarifkadinlar.com 'a iade faturası kesmesi gerekmektedir.

İade ve degisim yapılan ürünlerde kargo bedeli müşteriye yani size aittir.

Elbise Tayt çorap iç çamaşır ve bunun gibi urunleri yukarıda belirtmis olduğumuz tekstil ürünleri kapsamında olması sebebiyle hijyenik sebebler nedeniyle (malın ayıplı ürün olması haricinde) iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik ve makyaj ürünlerinde ürünün kullanılıp kullanılmadığı pek belli olmaması nedeniyle genel olarak ürün ambalajı, güvenlik kilidi, kapağı açılmışsa malesefki ürün iadesi kabul edilememektedir.

Gönderilen her türlü malda, malın ayıplı olması durumunda oncelikle musterihizmetleri@zarifkadinlar.com mail adresine bildirilmesi gerekmektedir.Sonrasında kargo sevk irsaliyesi ve faturasıyla beraber geriye kargolanmalıdır.

Ayıplı malın iadesi konusunda kargo bedeli zarifkadinlar.com tarafından ödenecektir.

Zarifkadınlar.com'un Değerli müşterileri, bizleri sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için geliştirebilecek her türlü değerli fikriniz bizler için çok önemlidir.

ÜRÜN TESLİMAT SÜRELERİ

Türkiyenin Her Yerine 3 iş gününde teslimat yapılmaktadır.

Saat ürünlerimizin teslimat süresi 4 iş günüdür.

Yukarıda belirtilen teslim süresi doğal afetler , hava muhalefeti veya kargo firmasından kaynaklanabilecek durumlar hariçtir.

ÜRÜN SİPARİŞLERİNDE ÜCRETSİZ KARGO ŞARTLARI VE KARGO BEDELLERİ

İstanbul içi siparislerde sipariş toplamı 100 TL ve üstü ise KARGO UCRETİ ÖDEMEZSİNİZ.

İstanbul dışı bütün siparişlerde sipariş toplamı 130 TL ve üstü ise KARGO ÜCRETİ ÖDEMEZSİNİZ.

--------------------------------------------------------------------------

Bu sipariş meblağlarının altında bir sipariş vermeniz durumunda

İstanbul İçi Kargo ücreti sadece 8.00 TL dir.

İstanbul Dışı Kargo ücreti sadece 9.90 TL dir.                                                 

Kapıda Ödeme Bedeli 4.25 TL dir. 

Ürün ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için sizlerin yorum ve eleştirileriniz bizler için çok önemlidir.

Sizleri seviyor ve sizler için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Sizler mutlu oldukça bizler varolacağız.

Sevgiyle Kalın

En Derin Saygılarımızla

Zarifkadinlar.com Ekibi

ÖNEMLİ NOT: BU SİTEDEN ALIŞVERİŞ YAPTIGINIZDA YUKARIDAKİ ŞARTLARI KABUL ETMİŞ OLDUĞUNUZU BİLMENİZİ İSTERİZ.